Новини 2017-01-20 15:53

Комісія не допустила до конкурсу майже третину претендентів на посаду голови Нацполіції

Документи 20 кандидатів не відповідають кваліфікаційним вимогам.

Конкурсна комісія не допустила 20 із 64 претендентів до конкурсу на посаду керівника Національної поліції. Про це  повідомив член комісії Євген Захаров.

Він зазначив, що відбулося перше засідання комісії, на якому було затверджено регламент роботи і розглянуті пакети документів від претендентів.

"Ми перевірили документи і зняли з конкурсу 20 кандидатів, тому що їх документи не відповідають кваліфікаційним вимогам до посади глави Нацполіціі", - повідомив Захаров.

У семи претендентів комісія запросила додаткові дані. Двоє з них вже надали необхідні відомості і допущені до конкурсу, ще п'ятеро повинні надати документи до 10:00 23 січня.

Захаров не назвав імена 20 людей, яких не допустили конкурсу, але зазначив, що виконувач обов'язки голови Нацполіціі Вадим Троян після тривало вивчення питання наявності у нього необхідного керівного стажу все-таки був допущений комісією до конкурсу.

Комісія планує почати тестування кандидатів 24 січня, а співбесіди з ними - 30 січня.

Як повідомлялося, глава МВС 15 грудня оголосив про проведення консультативного конкурсу на посаду глави Нацполіції України. Аваков висловив надію, що до середини лютого в Україні буде обрано і призначено нового керівника Національної поліції. Згодом поліція опублікувала список з 64 кандидатів, які подали документи для участі в конкурсі.

схожі новини