Новини 2017-01-25 09:34

Троян зняв свою кандидатуру з конкурсу на посаду голови Нацполіції

Претендентові не вистачило 20 місяців стажу.

В.о. голови Національної поліції Вадим Троян вирішив зняти свою кандидатуру з конкурсу на посаду керівника відомства. Про це він написав у Facebook.

Троян пояснив. що йому не вистачило 20 місяців стажу для того. щоб відповідати кваліфікаційним вимогам.

"Кваліфікаційні вимоги, стаж роботи в галузі права: комісія уважно (і це правильно) порахувала мій стаж роботи в галузі права та запросила у мене довідку про сферу діяльності в одній з приватних компаній, в якій працював. Я не стану готувати таку довідку. Моя думка - Голова поліції України повинен бути абсолютно легітимним, таким, що відповідає всім вимогам Закону - без поправок, дописувань та натяжок ... Мені не вистачило близько 20 місяців стажу для беззастережного проходження всіх критеріїв конкурсу", - написав Троян.

Як повідомлялося, глава МВС 15 грудня оголосив про проведення консультативного конкурсу на посаду глави Нацполіції України. Аваков висловив надію, що до середини лютого в Україні буде обрано і призначено нового керівника Національної поліції. Згодом поліція опублікувала список з 64 кандидатів, які подали документи для участі в конкурсі, проте 20 із них довелося відсіяти через невідповідність вимогам.

схожі новини