Новини 2017-01-25 11:40

Начальник поліції Києва зняв кандидатуру з конкурсу на посаду голови Нацполіції

Андрій Крищенко пояснив, що таке рішення пов'язане з трагедією в Княжичах.

Начальник Головного управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко заявляє, що прийняв рішення зняти свою кандидатуру з конкурсу на посаду глави Нацполіції. Про це він написав на сторінці у Facebook.

"Як патріот своєї професії не можу ставити під сумнів об'єктивність вибору керівника багатотисячного колективу поліції. В першу чергу це пов'язано з трагічними подіями на Київщині", - пояснив своє рішення Крищенко.

Він побажав успіхів своїм колегам в подальших етапах відбору.

Нагадаємо, у ніч на 4 грудня в селищі Княжичі Броварського району на Київщині під час спецоперації трапилась стрілянина між працівниками поліції та працівниками Державної служби охорони, які мали затримати озброєну банду. П'ятеро правоохоронців загинули. Прокуратура кваліфікувала загибель поліцейських в Княжичах як "умисне вбивство". 

Щонайменше 20 поліцейських притягнуть до дисциплінарної відповідальності за підсумками службового розслідування інциденту.

Як повідомлялося, глава МВС 15 грудня оголосив про проведення консультативного конкурсу на посаду глави Нацполіції України. Аваков висловив надію, що до середини лютого в Україні буде обрано і призначено нового керівника Національної поліції. Згодом поліція опублікувала список з 64 кандидатів, які подали документи для участі в конкурсі, проте 20 із них довелося відсіяти через невідповідність вимогам.

25 січня в.о. голови Національної поліції Вадим Троян вирішив зняти свою кандидатуру з конкурсу. Троян пояснив, що йому не вистачило 20 місяців стажу для того, щоб відповідати кваліфікаційним вимогам.

схожі новини