Новини 2017-01-27 14:26

Львів без конкурсу отримає ділянку для нового сміттєпереробного комлексу – Гройсман

За словами прем'єра, Європейський інвестиційний банк прийняв до розгляду проект із фінансування будівництва такого комплексу.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що земельна ділянка для будівництва нового сміттєпереробного комплексу буде передана Львову в найкоротші терміни без конкурсу. Про це він повідомив на брифінгу у Львові.

"Сьогодні ми прийняли рішення на засіданні комісії, яке я проводив, що одна з трьох ділянок, які ми виставили на конкурс, буде знята з конкурсу і передана Львівській міській раді швидко, щоб вони почали проектування і будівництво такого полігону та комплексу зі сміттєпереробки", - сказав прем'єр.

За словами прем'єра, Європейський інвестиційний банк прийняв до розгляду проект із фінансування будівництва нового сміттєпереробного комплексу.

Гройсман підкреслив, що на полігоні для твердих побутових відходів необхідно провести рекультивацію - дегазацію, прибрати фільтрат.

Прем'єр додав, що на наступному тижні має намір направити до Львова представників центральних органів виконавчої влади, які повинні будуть допомогти у вирішенні проблем відходів.

Нагадаємо, у Львівській ОДА повідомили, що з території Львова 26 січня почали вивозити побутові відходи, що накопичилися на майданчиках для сміття.

У травні 2016 року на території сміттєзвалища на Львівщині сталася пожежа, після чого Порошенко доручив відповідним органам розібратися з причинами трагедії і пообіцяв повне сприяння Львову з боку центральних органів влади у вирішенні проблеми, що склалася