Новини 2017-02-02 12:48

ГПУ повідомила про підозру керівнику Миколаївського морпорту

За версією слідства, підозрюваний, зловживаючи владою, завдав державі збитків на 4 млн грн.

Прокуратура повідомила про підозру виконувачу обов’язків директора ДП «Миколаївський морський торговельний порт» у зловживанні владою, яке призвело до збитків державі на суму понад 4 млн грн. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Досудове розслідування встановило, що нинішній виконувач обов’язків директора ДП «Миколаївський морський торгівельний порт» з метою одержання неправомірної вигоди уклав із декількома приватними підприємствами договори про встановлення права сервітуту на користування залізничними коліями ДП «Миколаївський морський торгівельний порт» довжиною 8291,4 п м, з метою уникнення процедури погодження договорів оренди з Уповноваженим органом управління та заниження в інтересах вказаних товариств плати за користування залізничними коліями, чим спричинив збитки ДП «Миколаївський морський торговельний порт» та державі на суму понад 4 млн грн.

На даний час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, слідчі Генеральної прокуратури та оперативники Національної поліції викрили розтрату майже 45 млн грн державних коштів керівництвом Миколаївського морського торговельного порту. 

схожі новини