Новини 19:39

Порошенко нагородив бійців 72 ОМБр, які тримають оборону під Авдіївкою

Ще в 2014 році через успішні військові операції, які військові провели в зоні бойових дій, вороги охрестили їх "Чорною бригадою".

Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди України військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які відзначилися під час захисту Авдіївки. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Згідно з повідомленням, Порошенко подякував воїнам 72-ї механізованої бригади за мужність і героїзм виявлені ними у захисті Авдіївки від російсько-терористичних військ, а також відважним рятувальникам, які під постійними обстрілами робили усе можливе надаючи допомогу мешканцям цього міста.

Він відзначив, що «у цих боях 72-га механізована бригада підтвердила своє звання, однієї із найсильніших бригад Сухопутних військ Збройних Сил України, яку ще у 2014 році через успішні військові операції, які вона провела в зоні бойових дій, вороги охрестили «Чорною бригадою».

«Це означає, що ворог боїться «Чорної бригади» і він знає, що там, де 72 бригада – ніхто нікуди не пройде, на крок не просунуться. Це для них ви «Чорна бригада», а для нас – ви світле і хоробре військо», - звернувся до військових Порошенко.

Читайте також: Порошенко присвоїв звання Героя України капітану, який загинув у боях за Авдіївку

Президент дав відповідні доручення Міністру оборони України та Начальнику Генерального штабу ЗСУ з метою відзначення 72 бригади особливими відзнаками, «щоб ті бійці, які приходять по контракту знали, який славний бойовий шлях пройшла бригада за останні місяці і тижні».

Глава держави вручив орден Богдана Хмельницького командиру 72 окремої механізованої бригади полковнику Андрію Соколову, командиру механізованого батальйону Олександру Вдовиченку, іншим воїнам бригади, які «умілими, чіткими, рішучими, а іноді і неординарними рішеннями забезпечили успіх на цьому важливому рубежі оборони».

Нагадаємо, раніше Порошенко нагородив високими державними нагородами 48 військовослужбовців, які захищають Авдіївку, серед них були і бійці легендарної 72-ї окремої механізованої бригади.

схожі новини