Новини 2017-02-09 17:32

За підтримки Держкіно розпочалися зйомки воєнної кінодрами «Кіборги»

У стрічці йтиметься про історію легендарних військовослужбовців, які захищають цілісність держави.

За підтримки Державного агентства з питань кіно стартували зйомки воєнної кінодрами проукраїнських військових «Кіборги». Про це повідомив на свій сторінці у Фейсбук голова Держкіно Пилин Ільєнко.

«За підтримки Держкіно розпочалися зйомки фільму «Кіборги» режисера Ахтема Сеїтаблаєва. Зустрів на майданчику старого друга, який грає у стрічці одну з головних ролей!», - написав Ільєнко.

Про початок зйомок поділився і режисер стрічки, кримський татрин Ахтем Сеїтаблаєв, який у соцмережі розмістив фото тарілки, на якій містяться відомості про авторів фільму.   

"За допомогою ВСЕВИШНЬОГО ми почали...", - написав Сеїтаблаєв. 

Про подію написав також і віце-прем'єр-міністр з гуманітарних питань В'ячеслав Кириленко з побажанням успіху у цій справі.

Нагадаємо, 19 грудня Державне агентство з питань кіно уклало договір про створення воєнної кінодрами «Кіборги», режисером якого є кримський татарин Ахтем Сеітаблаєв. Державна фінансова підтримка становитиме майже 24 млн грн, загальна вартість виробництва фільму - майже 48 млн гривень.

Як зазначалося, драма «Кіборги» - це історія про легендарних українських військовослужбовців, які захищають цілісність і незалежність нашої держави на Сході України.

схожі новини