Новини 13:19

ОБСЄ: У зоні АТО за тиждень загинули восьмеро мирних мешканців

Заступник голови СММ ОБСЄ додав, що за останні дні тижня обстрілів стало менше.

У зоні бойових дій на Донбасі за минулий тиждень постраждали 38 цивільних осіб, серед яких восьмеро — померли. Про це повідомив на брифінгу заступник голови Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ Александр Хуг.

«Минулого тижня кількість порушень режиму припинення вогню, зафіксованих СММ, зросла майже втричі. Кількість вибухів, спричинених вогнем із забороненого Мінськими угодами озброєння, а саме — мінометів, танків та артилерії, збільшилася у шість разів», — сказав він.

Хуг також додав, що кількість вибухів, спричинених пострілами із «Градів», становить 40%. Він наголосив, що через нерозбірливий характер вогню з цього озброєння майже неможливо обійтися без жертв серед мирних мешканців.

«Ми підтвердили багато фактів жертв серед цивільного населення. Наразі 38, серед яких 8 — з летальними наслідками», — сказав він.

Хуг додав, що за останні дні тижня обстрілів стало менше.

Нагадаємо, терористи масовано обстрілювали Авдіївку з 29 січня майже протягом тижня. Місто опинилося на межі гуманітарної катастрофи. 5 лютого, коли ситуація дещо врегулювалася, в місті була відновлена основна інфраструктура.

схожі новини