Новини 13:38

На підприємствах оборонно-промислового комплексу в окупованому Криму зросла заборгованість – джерело

Зокрема, за останні місяці заборгованість на підприємствах ОПК в Севастополі зросла до 47,8 млн. руб.

На підприємствах оборонно-промислового комплексу в анексованому Криму збільшилася заборгованість у виплатах заробітних плат через недофінансування окупаційною владою державних установ. Про це повідомило джерело Тижня.

Як зазначається, найбільш складна ситуація простежується на ФДУП "771 ремонтний завод засобів зв'язку Чорноморського флоту" МО РФ (заборгованість складає 21,2 млн руб), ДУП "Севастопольський авіаційний завод" (8,7 млн руб.), ЗАТ "НТП "Імпульс-2" (5,26 млн. руб.).

Також, за інформацією джерела, зросла заборгованість на ДУП "Міський автозаправочний комплекс" (2,8 млн. руб.) та ДУП "Садовод" (0,72 млн. руб), що зумовлено низькою завантаженістю виробництва через відсутність державних замовлень.

Крім того, за останні три-чотири місяці заборгованість на підприємствах ОПК в Севастополі зросла до 47,8 млн. руб, при цьому тільки у січні 2017 року на 8 млн руб.

Нагадаємо, раніше прокуратура Автономної республіки Крим, яка нині функціонує у Києві, відкрила 22 кримінальних провадження за захоплення окупантами українських підприємств та майна у Криму. В лютому 2016 року прокуратура повідомила, що окупаційна влада привласнила українського державного майна майже на 50 млрд гривень. 

схожі новини