Новини 2017-02-14 10:26

У Слов’янську викрили бойовика на прізвисько «Крутий», який катував українських полонених

Оперативники затримали терориста, коли той приїхав на підконтрольну Україною територію для оформлення пенсії.

У Слов’янську працівники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою затримали діючого бойовика т. зв. «ДНР», підозрюваного у катуванні українських полонених. Про це повідомили у прес-службі СБУ 14 лютого. 

За іноформацією, правоохоронці встановили, що терорист на прізвисько «Крутий» навесні 2014 року добровільно вступив до незаконного збройного формування, яке діяло в окупованому на той час Слов’янську.

За даними спецслужби, у липні 2014 року він перейшов до конвойної групи, що здійснює охорону українських військовослужбовців у приміщенні колишнього Управління СБ України в Донецькій області.

"За свідченням звільнених військових, він регулярно катував та знущався із заручників. Оперативники спецслужби затримали бойовика, який приїхав на територію контрольовану українською владою для оформлення пенсії", - йдеться у повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 146, ч. 1 ст. 258-3, ч. 3 ст. 258, ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, напередодні, 13 лютого, Генеральна прокуратура України повідомила про затримання у Сватовому Донецької області чоловіка, який підозрюється у жорстокому поводженні з полоненими українськими військовослужбовцями.

схожі новини