Новини 20:12

Укроборонпром опублікував фото українського стенду на авіакосмічній виставці в Індії

Україна демонструє понад 20 видів техніки авіаційної галузі.

Державне підприємство «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу концерну «Укроборонпром» демонструє більше 20 видів техніки авіаційної галузі на найбільшій в Індії спеціалізованій авіакосмічній виставці AeroIndia-2017, що проходить з 14 по 18 лютого у місті Бангалор. Про це повідомляє прес-служба концерну.

Згідно з повідомленням, виставка проводиться в Індії вже водинадцяте і за цей час стала центром з розвитку співпраці оборонних підприємств авіаційної галузі в усій Азії.

«Учасниками виставки є провідні світові компанії військової та цивільної авіапромисловості. На ній ДК "Укроборонпром" демонструє понад 20 видів техніки авіаційної галузі», - розповіли в концерні.

Читайте також: Україна передала Індії п'ять нових літаків "Антонов"

«Українська експозиція представлена моделями військово-транспортних літаків ДП "Антонов", серед яких нові Ан-132 та Ан-178, безпілотними літальними апаратами "Sparrow-LE" та “Sparrow” від компанії "Спайтек", ракетами класу повітря-повітря Р-27Р, Р-27ЕТ та Р-73, засобами захисту літаків та вертольотів АСО та АДРОС, а також керованими протитанковими ракетами "Комбат" від ДАХК "Артем", авіаційними пусковими установками від Красилівського агрегатного заводу. Свої можливості з модернізації військово-транспортних літаків демонструють "410 Завод цивільної авіації" та "Одеський авіаремонтний завод"», - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що державне підприємство «Антонов» представить сучасні програми українського авіапрому на одинадцятій міжнародній авіакосмічній виставці в Індії.

схожі новини