Новини 12:59

Італія виділила 1 млн євро для постраждалих від війни на Донбасі

З цього мільйона 700 тис. євро передадуть Всесвітній продовольчій програмі і 300 тис. євро - ЮНІСЕФ, а саме на розмінування та навчальні програми.

Уряд Італії надав 1 млн євро на підтримку людей, які постраждали в результаті конфлікту на сході України. Про це повідомив посол Італії в Україні Давіде Ла Чечилія.

"Італійський уряд і агентством з питань співробітництва виділили 1 млн євро, які підуть на допомогу людям, які постраждали від конфлікту на сході України. З цього мільйона 700 тис. євро передадуть Всесвітній продовольчій програмі (Всесвітня продовольча програма ООН, - Ред.) і 300 тис. євро - ЮНІСЕФ, а саме на розмінування та навчальні програми для дітей шкільного та дошкільного віку", - сказав посол Італії на прес-конференції в четвер у Києві.

Передбачається, що ВПП надасть продовольчу допомогу, а також забезпечить дрібномасштабні заходи щодо раннього відновлення для поліпшення рівня життя місцевого населення.

"ВПП матиме можливість надавати допомогу людям протягом 8 місяців... Люди будуть використовувати продуктовий ваучер на суму 550 грн протягом місяця", - розповів заступник директора ВПП в Україні Джанкарло Стоппоні.

За його словами, організація надасть допомогу 220 тис. людей із числа постраждалих від конфлікту на Донбасі.

ЮНІСЕФ в свою чергу зосередить зусилля на програмі інформування дітей і сімей, які живуть поблизу лінії конфлікту, про безпечну поведінку під час мінних атак.

"Ці кошти допоможуть захистити понад 500 тис. дітей і їх опікунів від небезпеки мін і боєприпасів, що не розірвалися", - зазначила глава представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованна Барберіс.

Нагадаємо, за даними ЮНІСЕФ, 1 млн дітей на сході України терміново потребують гуманітарної допомоги, це число за останній рік збільшилося майже вдвічі.

схожі новини