Новини 2017-02-28 10:12

Трамп розповів про останній дзвінок в Росію

Про це президент США заявив на зустрічі з бізнесменами.

Президент США Дональд Трамп заявив, що вже десять років «не дзвонив в Росію». Про це він сказав у понеділок ввечері, 27 лютого, на зустрічі з бізнесменами, яку транслював телеканал Fox News.

Журналісти запитали Трампа, чи підтримує він призначення спеціального прокурора для розслідування впливу Росії на результати президентських виборів в США. Глава американської держави не відповів на питання, але, повернувшись до бізнесменів, сказав: «Я не дзвонив в Росію десять років».

 

Нагадаємо, Білий дім намагається боротися з витоками інформації з президентської адміністрації, вибірково перевіряючи мобільні телефони працівників.

Напередодні Трамп висловив невдоволення ФБР через відсутність результатів у встановленні осіб, які організовували витік інформації в ЗМІ.

Як повідомлялося, зокрема, саме витік в ЗМІ інформації про контакти радника Трампа з національної безпеки Майкла Флінна з послом РФ в Вашингтоні Сергієм Кисляком став причиною звільнення.

Раніше CNN повідомляло, щор адницю президента США Дональда Трампа Келліенн ​Конвей усунули від виступів на телебаченні через розбіжності у її словах із офіційною позицією адміністрації президента.

схожі новини