Новини 21:55

Верховний Суд закрив усі справи проти екс-регіонала Іванющенка - ГПУ

Суд без повідомлення прокуратури прийняв відповідне рішення.

У вівторок, 28 лютого, Верховний суд України закрив усі кримінальні провадження стосовно екс-нардепа від Партії регіонів, бізнесмена Юрія Іванющенка. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко у Facebook.

"Сьогодні дізнався, що Верховний Суд без повідомлення прокуратури прийняв рішення закрити всі справи по Іванющенку. І це зроблено саме перед продовженням санкцій ЄС щодо арештованих активів Януковича і К", - написав він.

Нагадаємо, у січні 2015 року МВС України оголосило Іванющенка в розшук. Пізніше у ГПУ підтвердили, що суд постановив призупинити розшук Іванющенка, однак кримінальну справу не закрито. 7 квітня Генеральна прокуратура України видала нову постанову про його розшук.

У Робочому апараті Укрбюро Інтерполу повідомили Тижню. що Інтерпол станом на 8 червня 2016 року не знімав із міжнародного розшуку Юрія Іванющенка, було змінено тільки його статус розшуку. 

4 липня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Інтерпол поновив розшук екс-нардепа від Партії регіонів Юрія Іванющенка.

Пізніше народний депутат із фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко заявив, що Апеляційний суд Києва 22 серпня зняв Юрія Іванющенка з міжнародного розшуку.

В свою чергу заступник генпрокурора Євген Єнін заявив, що екс-регіонал перебуває в міжнародному розшуку Інтерполу.

Новини RedTram

Loading...