Новини 2017-02-28 22:11

Під час промови французського президента снайпер поранив двох людей

Куля пробила обшивку шатра, у якому готували напої, вона влучила в стегно кельнера і застрягла в литці його колеги.

У вівторок, 21 лютого, снайпер французької поліції випадково відкрив вогонь і поранив двох людей під час виступу президента Франсуа Олланда. Про це повідомляє BBC.

Один постріл відбувся, коли снайпер змінював позицію на даху в 100 м від сцени в місті Вільоньон на заході Франції, з якої промовляв президент Олланд. Куля пробила обшивку шатра, у якому готували напої. Вона влучила в стегно кельнера і застрягла в литці його колеги. Відбувається розслідування інциденту.

Пан Олланд відкривав нову гілку залізниці, коли постріл снайпера перервав його виступ. Повідомляють, що президент зробив паузу у промові, однак паніки не було.

"Сподіваюся, це нічого серйозного. Здається, ні", - зауважив пан Олланд, коли перервав офіційну промову, щоб поцікавитися, чи ніхто не постраждав.

Після церемонії президент віжвідав обох поранених, головного кельнера місцквого готелю і працівника залізничної компанії. Їхні поранення класифіковано як легкі.

Як повідомлялося, у США створили комікс про українську снайперку Людмилу Павличенко. Під час Другої світової війни жінку називали "Пані смерть".

схожі новини