Новини 12:55

Луганський чиновник заперечує, що вимагав звільнення журналіста «Інтера»

Заступник голови Луганської облдержадміністрації Родіон Мірошник заперечує інформацію про те, що він телефонував на телеканал «Інтер» і вимагав звільнення власкора каналу в Луганській області Руслана Міщенка. Про це він повідомив у коментарі.

«Я не дзвонив на канал і не просив звільняти ніякого журналіста»,– зазначив Мірошник.

Нагадаємо, за словами журналіста, керівництво каналу заявило про намір звільнити його після дзвінка Родіона Мірошника. Чиновник нібито звинуватив журналіста у неправдивості сюжету і вимагав від каналу зробити сюжет-спростування.

На таку заяву журналіста заступник губернатора відповів: «А те, що сказав пан Міщенко, це виключно його фантазія, виключно».

За інформацією Міщенка, 11 березня на планірці мали вирішувати питання щодо його звільнення. Рішення мають повідомити йому у понеділок, 14 березня.

У прес-службі каналу «Інтер» повідомили, що наразі з'ясовують подробиці цього інциденту і будуть готові надати коментар за кілька днів.

Як повідомлялося раніше, репортаж Руслана Міщенка вийшов 7 березня, коли в багатьох магазинах Свердловська хліба у продажу не було. Вже 9 березня губернатор заявив, що на прилавках всіх магазинів міст Свердловськ і Ровеньки в достатній кількості є хліб, цукор, сіль, сірники і всі інші товари повсякденного попиту.

5 березня, Свердловський хлібокомбінат зупинився, через відсутність борошна. Він виробляв на добу 10 тонн хліба. Добова потреба Свердловська - більше 20 тонн хлібобулочних виробів.

Сьогодні в Луганській області затримали голову правління ВАТ «Коровай» Василя Рудого, який зупинив роботу виробничих потужностей підприємства.