Новини 2017-03-02 12:00

В АП розповіли про телефонні розмови Порошенка та Путіна після загострення на Донбасі

В адміністрації президента зазначили, що з огляду на безрезультатності цих перемовин окремого повідомлення про них не було.

Під час загострення бойових дій на сході України президент України Петро Порошенко двічі говорив телефоном із російським президентом Владіміром Путіним. Про це повідомили в адміністрації президента у четвер, 2 березня.

"Під час загострення ситуації на Донбасі, щоб зупинити постійні обстріли Авдіївки і відновити енергопостачання міста, а також, щоб звільнити заручників, у тому числі Олега Сенцова, Романа Сущенка, президент України провів дві телефонні розмови з президентом Росії", - розповіли в прес- службі, зазначивши, що ці контакти відбулися в координації з європейськими партнерами по нормандського формату.

В адміністраці президента також пояснили, що з огляду на безрезультатності цих розмов окремого повідомлення про них не було.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко  заявив про загрозу повномасштабної російської агресії. За словами президента, про загрозу свідчить розгортання російських військ та озброєння біля українського кордону.

 

схожі новини