Новини 2017-03-06 08:57

Авдіївка досі залишається без електропостачання

Станом на ранок 6 березня не було письмових гарантій припинення вогню.

Бойовики не припиняють обстрілювати околиці Авдіївки, зокрема її промзону, місто залишається без електропостачання. Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський на своїй сторінці у Facebook у понеділок, 6 березня. 

«Станом на 7:45 все ще не було письмових гарантій припинення вогню. Але бригади електромонтажників готові вийти в район на ліквідацію пориву. Як тільки надійде письмова гарантія припинення обстрілів від російської сторони в СЦКК, ремонтники вийдуть в район, знайдуть порив і відновлять ЛЕП», - написав Жебрівський.

Він додав, що всі життєво важливі об'єкти міста підключено до електрогенераторів. Також Жебрівський подякував небайдужим людям за допомогу паливом для генераторів. 

Нагадаємо, за даними штабу, у неділю, 5 березня, Авдіївка Донецької області знову залишилась без електропостачання через обстріли бойовиків. 

Як повідомлялося, у ніч на 24 лютого в результаті бойових дій було пошкоджено Донецьку фільтрувальну станцію. У ніч на 25 лютого поблизу Авдіївки пошкоджено високовольтну лінію, що призвело до припинення електропостачання міста та Авдіївського коксохімічного заводу. Подачу електрики відновили 27 лютого, 4 березня відремонтували фільтрувальну станцію.