Новини 2017-03-06 13:11

Підозрюваний у зв'язках з РФ член команди Трампа закликав не надавати зброю Україні - NYT

Він допомагав викреслити з партійної платформи формулювання, що стосувалися конфлікту Росії з Україною.

У липні минулого року на з'їзді Республіканської партії член команди Трампа Джеффрі Гордон зустрівся з російським послом в США Сєргєєм Кисляком. Про це у статті під назвою "Зв'язки команди Трампа з Росією схрещуються в Вашингтоні" пише The New York Times.

"Це сталося в момент, коли Гордон допомагав викреслити з партійної платформи формулювання, що стосувалися конфлікту Росії з Україною", - стверджує видання.

На засіданні, де складалася платформа Республіканської партії, Гордон, висловлюючи погляди Трампа, виступав проти постачання Україні смертоносного оборонного озброєння. Гордон також запевняє, що між його бесідою з Кисляком і формулюваннями в платформі не було ніякого зв'язку.

Видання зазначає, члени команди Трампа вважаю, що "невинні" зустрічі, які є рутиною для команди будь-якого новоспеченого президента, з політичних міркувань перетлумачують як підривну роботу.

"Насправді багато ЗМІ, проводячи енергійну репортерську роботу, виявляють безліч контактів наближених Трампа з росіянами, які працюють в уряді Путіна або близькі до нього", - пише NYT.

Нагадаємо, за даними американських ЗМІ радники виборчого штабу Трампа Джеффрі Гордон і Картер Пейдж спілкувалися з російським послом Кисляком.

Раніше в центрі скандалу через розмову з послом РФ опинилися радник Дональда Трампа Майкл Флінн, який врешті-решт змушений був піти у відставку, та генпрокурор США Джефф Сешнс. Також повідомлялось, що разом з Флінном зустрічалися з російським послом в США старший радник президента США Дональда Трампа і його зять Джаред Кушнер.