Новини 2017-03-06 15:36

Ремонту ЛЕП біля Авдіївки сьогодні вже не буде – Жебрівський

За словами Жебрівського, вирішується питання щодо проведення робіт у вівторок.

Біля Авдіївки досі не розпочалися ремонтні роботи з відновлення лінії електропередач та Донецької фільтрувальної станції. Про це написав у Facebook голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

"Ремонтні роботи на ЛЕП та ДФС біля Авдіївки сьогодні так і не розпочались. Режим тиші і дозвіл на роботи по відновленню лінії електропередачі та Донецької фільтрувальної станції зранку були надані з обох боків. З нашого боку ремонтні бригади, сапери, представники СЦКК та ОБСЄ були готові в будь-який момент вийти в район. Однак, з боку ОРДО не було саперів і представників місії ОБСЄ", - повідомив Жебрівський.

Він зазначив, що сьогодні ремонтних робіт вже не буде, і зараз вирішується питання щодо дотримання режиму тиші і проведення відновлювальних робіт у вівторок, 7 березня.

Нагадаємо, 5 березня Авдіївка Донецької області знову залишилась без електропостачання через обстріли бойовиків, також було знеструмлено Донецьку фільтрувальну станцію.

Як повідомлялося, у ніч на 24 лютого в результаті бойових дій було пошкоджено Донецьку фільтрувальну станцію. У ніч на 25 лютого поблизу Авдіївки пошкоджено високовольтну лінію, що призвело до припинення електропостачання міста та Авдіївського коксохімічного заводу. Подачу електрики відновили 27 лютого, 4 березня відремонтували фільтрувальну станцію.

схожі новини