Новини 2011-03-14 13:16

Єфремов невпевнено прогнозує, що його фракція підтримає нову систему голосування в Раді

Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов прогнозує, що його фракція підтримає проект постанови про введення в дію модернізованого програмного системного комплексу для голосування "Рада-3".

"Голова Верховної Ради має право підготувати відповідний проект постанови. Ми його розглянемо і, я гадаю, що в тій редакції, яку запропонували...думаю, що фракція її підтримає", - заявив депутатна засіданні погоджувальної ради парламенту.

Єфремов також зазначив, що ПР працює над посиленням дисципліни у фракції.

"Не так просто одним махом вирішити проблему, яка 20 років не вирішувалася і яка вкоренилася. Для цього нам треба ще якийсь час попрацювати і, безумовно, в умовах розвитку культури парламентаризму ми прийдемо до голосування, як годиться, і вирішення проблем, як це робиться в цивілізованих парламентах", - додав він.

Депутат підкреслив, що засідання Ради не відвідують депутати з усіх фракцій.

Нагадаємо, голова Ради Володимир Литвин повідомив, що протягом понеділка подасть проект постанови про введення в дію системи "Рада-3".

На минулому пленарному тижні Литвин пообіцяв підписати розпорядження про введення у дію модернізованої системи "Рада".Однак пізніше заявив, що це питання дискусійне, і його треба винести на голосування у сесійну залу.

На думку депутата Ради, колишнього голови парламенту Арсенія Яценюка (фракція Блоку "Наша Україна-Народна Самооборона"), для введення в дію системи "Рада-3" потрібне лише розпорядження Литвина.

Апарат парламенту здійснив сертифікацію системи "Рада-3" в 2008 році. Ця система передбачає, що голосування депутат починає з натискання сенсорної клавіші, утримуючи яку, він повинен нажати кнопку "За", "Проти", або "Утримався".

Передбачено, що якщо протягом 11 наданих для голосування секунд парламентарій відпустить одну із кнопок, його голос не зарахується.

схожі новини