Новини 17:49

Люксембург виділить Україні 500 тис. євро під гуманітарні проекти

Сьогодні міністр закордонних і європейських справ Люксембурга здійснив візит до Широкиного та Маріуполя.

Україна отримає від Люксембурга €500 тисяч на реалізацію гуманітарних проектів, заявив очільник Міністерства закордонних і європейських справ Люксембурга Жан Ассельборн у понеділок, 13 березня під час відвідин зони проведення антитерористичної операції.

«Міністр закордонних справ Люксембурга Жан Ассельборн повідомив про виділення 500 тисяч євро для реалізації гуманітарних проектів», – написали на сторінці МЗС України в Twitter.

Відомо, що під час візиту міністра закордонних і європейських справ Люксембурга Жана Ассельборна в Україну 13-14 березня запланована також поїздка дипломата на Донбас.

Нагадаємо, у понеділок, 13 березня у Маріуполі з робочим візитом перебувала делегація на чолі з Міністром закордонних та європейських справ Великого Герцогства Люксембург Жан Ассельборн та Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

Як повідомлялося у березні 2016 року, під час перебування з візитом на сході України європейський комісар з гуманітарної допомоги та управління у кризових ситуаціях Христос Стиліанідес заявив, що Євросоюз вирішив виділити Україні додаткові €20 млн гуманітарної допомоги постраждалим у війні на Донбасі.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...