Новини 2017-03-17 21:59

В Укренерго розповіли, як надовго вистачить запасів вугілля на українських електростанціях

Раніше наголошувалося, що віялових відключень не буде взагалі, натомість будуть застосовуватися графіки погодинного відключення світла.

Запасів вугілля на українських електростанціях достатньо для забезпечення країни світлом до травня. Такі прогнози щодо строків початку режиму економії електроенергії в країні дав тимчасово виконуючий обов’язки директора НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

"Країна має бути до травня місяця забезпечена паливом. Ми можемо гарантувати, що на наступний місяць енергосистема працюватиме у сталому режимі", - зазначив він.

Дивіться також: В Укренерго оприлюднили інфографіку щодо режиму надзвичайних заходів

Нагадаємо, 15 лютого Кабінет міністрів України ввів надзвичайний стан в сфері енергетики. Причиною стало блокування поставок вугілля з непідконтрольних територій Донбасу.

Згодом прем'єр Володимир Гройсман повідомив, що Україна заблокувала експорт антрациту на період дії надзвичайних заходів в енергосистемі.

16 лютого в Укренерго розповіли, що віялових відключень не буде взагалі, натомість будуть застосовуватися графіки погодинного відключення. При цьому відключення електроенергії можуть торкнутися Харківської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської, Запорізької, Сумської та Черкаської областей.

схожі новини