Новини 11:23

Терористи "ДНР" проводять примусовий призов військовозобов'язаних - розвідка

Призовниками планують доукомплектувати з’єднання і частини 1 армійського корпусу.

Бойовики самопроголошеної "Донецької народної республіки" проводять примусовий призов військовозобов'язаних для доукомплектування з’єднань і частин 1 армійського корпусу. Про це повідомили у прес-службі Головного управління розвідки Міністерства оборони України у понеділок, 20 березня.

"Військовими комісаріатами Сніжне, Чистякове та Шахтарськ оповіщено приписний особовий склад про необхідність прибуття 20 березня ц.р. до пунктів збору. Повістки розіслані військовозобов’язаним віком до 50 років", - йдеться у повідомленні.

За даними розвідників, збори проводитимуться у квітні-травні, на даний час проводиться уточнення кількості необхідних військових спеціалістів.

Раніше розвідники повідомляли, що сили АТО вогнем у відповідь  за минулий тиждень ліквідували 16 російських військових, ще 35 отримали поранення.

Нагадаємо, більше 20 тіл убитих військових збройних сил Російської Федерації знаходяться в моргах на тимчасово окупованій території Донбасу.

Як повідомлялося, до моргів Донецька привезли тіла 42-х російських військових. Усі вбиті - військовослужбовці 1-го армійського корпусу збройних сил РФ.

 

 

схожі новини