Новини 2017-03-22 17:23

Держкіно виділило кошти на художній фільм про бій під Крутами

Загальна вартість зйомок становить 52 млн грн.

Державне агентство України з питань кіно уклало контракт, згідно з яким зобов’язалося на 50% профінансувати зйомки фільму «Крути 1918. Захист». Про це повідомили в прес-службі агентства.

«22 березня Держкіно уклало контракт з компанією "Гуд Монінг Дістрібьюшн" про надання проекту "Крути 1918. Захист" державної фінансової підтримки розміром 26 млн грн. Загальна вартість виробництва - 52 млн грн», - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що проект повнометражного художнього фільму про Крути став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно у сесії ігрових тематичних фільмів (до 100-річчя проголошення Української Народної Республіки, до 100-ї річниці Бою студентів під Крутами). Режисером стрічки є Олексій Шапарєв, автором сценарію – Костянтин Коновалов, продюсер – Андрій Корнієнко.

Читайте також: У пошуках поховання крутян. Де насправді була братська могила героїв Крут?

«Ця картина потрібна кожному громадянину України, адже всі ми маємо пам'ятати про подвиг студентів, які самовіддано виступили проти «більшовицької чуми». Кожен повинен розуміти і цінувати особисту свободу, свободу свого народу і своєї країни», - зазначив режисер стрічки Олексій Шапарєв.

Очікується, що виробництво фільму завершиться у травні 2018 року.

Читайте також: Бій під Крутами: як відрізнити історичну правду від міфу

Презентація проекту під час дев'ятого конкурсного відбору Держкіно:

схожі новини