Новини 22:29

На Сумщині невідомі підпалили обладання кабельного телебачення

На Сумщині невідомі підпалили апаратну приватного підприємства «Роменського кабельного телебачення». Про це повідомила прес-служба МВС.

За повідомленням прес-служби, 15 березня до чергової частини Роменського міськвідділу міліції від невідомої жінки надійшло повідомлення про пожежу.

Слідчо-оперативна група встановила, що пожежа виникла в приміщенні апаратної ПП «Роменське кабельне телебачення», де була апаратура для ретрансляції кабельного телебачення.

«Під час перевірки працівники міліції встановили, що двоє невідомих чоловіків проникли до підсобного приміщення вказаного підприємства та, наказавши обслуговуючому персоналу залишити приміщення, почали обливати обладнання підприємства рідиною, яка мала різкий запах, характерний для нафтопродуктів. Після чого підпалили його», – йдеться в повідомленні прес-служби.

За попередніми підрахунками ТРК «Роменське кабельне телебачення» завдано матеріальних збитків на суму приблизно 300 тисяч гривень.

За фактом підпалу порушено кримінальну справу.

Нагадаємо, Служба безпеки України нещодавно затримала трьох учасників та одного організатора семи підпалів торговельних закладів в Одесі, Харкові, Львові та Києві.