Новини 19:19

Росія робить все, щоб скинути Європейський союз у прірву — Порошенко

За словами президента, Кремль хоче розділити Європу та знівелювати європейські цінності.

Росія робить все, щоб скинути Європейський союз у прірву. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час свого виступу на пленарному засіданні Конгресу Європейської народної партії у Мальті.

"Кремль ніколи не зупинить свої намагання розбудувати альтернативну Європу. Задля того, щоб це сталося, вони будуть розповсюджувати недовіру в наших суспільствах. Кремль хоче розділити Європу та знівелювати європейські цінності. Думаю, що ідеї об'єднання Європи та Росії – це ілюзія. Не можна об'єднуватися із тим, у кого деструктивне мислення», - наголосив Порошенко.

«Кремль має лише одне правило – Росія має бути номером один у всьому світі. Прийшов час прийняти лідерські рішення і розробити ефективний план. Європа має бути об'єднана в захисті своїх цінностей і ніяких компромісів щодо російської агресії. Потрібно підтримати політику санкцій. Не може бути безпечного майбутнього у Європи без миру та стабільності в Україні. Давайте об'єднаємо наші сили, щоб Крим та Донбас повернулися до України", - наголосив президент.

Читайте також: Порошенко обговорив із Кемероном питання протидії російській агресії на Донбасі

Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що російська військова загроза зберігається по всьому українсько-російського кордоні, тому Україна була змушена багаторазово підвищити витрати на оборону і, можливо, підвищуватиме і далі.

схожі новини