Новини 10:26

Ракетний щит України має стати частиною єдиної системи безпеки на Європейському континенті – Турчинов

За словами секретаря РНБО, Україна досягла успіхів у виробництві сучасних літаків та ракетних комплексів.

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олександр Турчинов вважає, що Україна сьогодні стверджується на світовій арені як сучасна космічна та авіаційна держава. Про це йдеться в його привітанні до Дня працівників ракетно-космічної галузі та Всесвітнього дня авіації і космонавтики.

"Українські науковці та конструктори є визнаними у світі авторитетами у галузі ракето- та авіабудування. Підприємства вітчизняного авіаційно-космічного комплексу гідно забезпечують виконання актуальних завдань національної безпеки і оборони, реалізують національні геополітичні інтереси", - цитує прес-служба слова Турчинова.

За його словами, нині в Україні досягнуто стратегічних успіхів у виробництві сучасних літаків та ракетних комплексів, що не поступаються найкращим світовим аналогам.

"Відновлюється ракетний щит України, що має стати частиною єдиної системи забезпечення безпеки на Європейському континенті", - зазначив Турчинов.

Нагадаємо, раніше Олександр Турчинов повідомив, що Україна у 2016 році розпочала поставки в армію власних ракет для реактивних систем залпового вогню. Перед цим він розповів, що в Україні існує повний цикл виробництва ракет. За його словами, випробування показали, що українські ракети кращі за російські аналоги.