Новини 16:19

Проти кримчанина, який відмовився служити в армії РФ, порушили кримінальну справу

До лав тих, хто ухиляється від служби на окупованому півострові, зарахували 200 осіб.

Проти жителя окупованого Криму, який не захотів проходити військову службу в російській армії, порушили кримінальну справу. Про це під час прес-конференції "Весняний призов 2017" повідомив російський воєнком Криму Анатолій Малолєтко, передає КрымЅОЅ.

«Щодо одного громадянина порушено кримінальне провадження, інші вважаються не сповіщеними, тому що на період проведення призову вони перебували за межами Криму", – розповів представник окупаційної влади.

За словами Малолєтка, загалом до лав тих, хто ухиляється від служби, зарахували 200 осіб — мовляв, багато користуються наявністю двох паспортів, їдучи на материкову Україну на час призову.

Посадовець також розповів, що менше 20 жителів Криму висловили бажання проходити службу на території Росії.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест Російській Федерації через її наміри провести призов на військову службу на тимчасово окупованій території Криму.

Також зазначимо, що в резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь (Україна)", прийнятій третім комітетом Генасамблеї ООН, йдеться про заборону призову в збройні сили країни-окупанта.

схожі новини