Новини 14:36

В Івано-Франківську підполковника поліції, який прикривав обіг наркотиків, засудили до двох років тюрми

За інформацією прес-служби суду, засуджений визнав свою провину та щиро розкаявся.

В Івано-Франківську міський суд у вівторок, 11 квітня, виніс вирок у справі полковника поліції, колишнього начальника відділу першого територіального управління з обслуговування Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції, та засудив його до двох років позбавлення волі за низку злочинів.

Зазначається, що підозрюваний, разом зі своїм заступником, підполковником поліції, вчинили низку злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних та психотропних речовин.

Окрім того, було встановлено, що засуджений разом зі своїм заступником отримали незаконну винагороду у розмірі $1000 за обіцянку вплинути на слідчого, уповноваженого на виконання функцій держави, з метою не притягнення особи, матеріали щодо якої виділено в окреме провадження до кримінальної відповідальності.

Під час проведення досудового слідства в кабінеті обвинуваченого було проведено обшук та виявлено 10 блістерів із написом Subutex 8 Mg, які містили наркотичний засіб бупренорфін.

«Під час проведення досудового слідства між підозрюваним та прокурором було укладено угоду, відповідно до якої обвинувачений беззастережно визнав свою вину у вчиненні злочинів, передбачених ст. 309 ч.1, ст. 28 ч.2 ст. 369-2 ч.2 КК України, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочинів», - йдеться у повідомленні суду.

При цьому сторони погодили покарання для колишнього правоохоронця у вигляді двох років позбавлення волі, яке згодом затвердив суд та визнав колишнього поліцейського винуватим.

За даними видання Firtka, йдеться про йдеться про підполковника поліції Олександра Кочкіна, якого затримали у травні 2016 року разом із двома оперуповноваженими сектору боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми.