Новини 2017-04-13 17:17

САП продовжила розслідування кримінального провадження проти Охендовського

Термін досудового розслідування закінчувався 13 квітня.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура продовжила до 13 червня розслідування кримінального провадження щодо голови ЦВК Михайла Охендовського. Про це повідомив заступник спеціалізованого антикорупційного прокурора Володимир Кривенко, передають "Українські новини".

"Продовжили розслідування ще на 2 місяці", – заявив він.

Кривенко також нагадав, що термін досудового розслідування закінчувався в четвер, 13 квітня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ГПУ визнала Охендовського потерпілим через "незаконне притягнення до кримінальної відповідальності детективами НАБУ".

Як повідомлялося, 13 грудня 2016 року голові ЦВК Михайлові Охендовському повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Загальна сума хабарів, інкримінованих детективами підозрюваному, склала понад 160 тис доларів. Детективи НАБУ встановили, що голова ЦВК упродовж 2012 року здійснив шість закордонних відряджень, пов’язаних зі своєю професійною діяльністю на чолі Центрвиборчкому, які, за версією слідства, профінансовано коштами Партії Регіонів. Свідчення про це містять докази, долучені до так званої «справи чорної бухгалтерії» Партії Регіонів — кримінального провадження, розпочатого детективами Бюро в травні 2016 року на підставі заяви екс-першого заступника Служби безпеки України Віктора Трепака.

схожі новини