Новини 2017-04-14 15:02

Савченко очолила власну партію

Депутатка наголосила, що її партія відрізнятиметься від всіх інших політичних сил концепцією майбутніх змін політичної системи.

Українська політична партія "Наступ" змінила назву на "Громадська платформа Надії Савченко" та обрала депутатку Верховної Ради України Надію Савченко своєю лідеркою. Про це журналістам у п'ятницю, 14 квітня, заявила сама Савченко.

"Вчора пройшла інформація, що я створила партію імені себе. Ця партія була створена львів'янами, її назва - "Наступ". На з'їзді ми змінили назву й переобрали мене головою", - заявила депутатка.

Також на з'їзді були сформовані керівні органи, куди, зі слів Савченко, увійшли всі її помічники. Депутатка наголосила, що її партія відрізнятиметься від всіх інших політичних сил концепцією майбутніх змін політичної системи, і що невдовзі вона оприлюднить партійну програму.

За словами Савченко, мета партії - "зміна політичної системи". Депутатка має намір залучити до співпраці "розумних і грамотних людей, у яких немає пафосу і дурі, як у тих, хто приходить в народні депутати".

Нагадаємо, у грудні 2016 року партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" виключила народну депутатку Надію Савченко зі складу фракції.

 

схожі новини