Новини 2017-04-17 13:34

У "Борисполі" затримали росіянку, яка розшукується Інтерполом за статтею про тероризм

Жінка з чотирма дітьми прибула з Йорданії в Україну для отримання статусу біженця.

У понеділок, 17 квітня, в аеропорту «Бориспіль» під час оформлення пасажирів рейсу «Оман(ОАЕ)-Київ» прикордонники затримали громадянку Росії, яка перебуває у міжнародному розшуку за статтею про тероризм і прибула в Україну для отримання статусу біженця. Про це повідомила Держприкордонслужба.

"30-річна громадянка Російської Федерації розшукується в рамках проведення заходів щодо пошуку злочинців по лінії Інтерполу за статтею 205.5 частина 2 «Организация деятельности террористической организации и участие в деятельности такой организации» Карного кодексу Російської Федерації та прибула в Україну з Йорданії з чотирма неповнолітніми дітьми з метою отримання статусу біженця", - повідомили в ДПСУ.

Прикордонники повідомили Укрбюро Інтерполу в м. Києві та Службу безпеки. Громадянці РФ роз’яснили вимоги українського законодавства та вручили пам’ятку для осіб, які прибули в Україну для отримання статусу біженця. Жінку разом з дітьми передали співробітникам Національної поліції.

Нагадаємо, також  16 квітня в аеропорту «Бориспіль» прикордонники затримали громадянина Російської Федерації, якого розшукував Інтерпол за підозрою в шахрайстві.

схожі новини