Новини 15:02

На Закарпатті силовики попередили спробу дипломатичної контрабанди цигарок

В автобусі із дипломатичними номерами намагалися перевезти велику партію тютюнових виробів.

На Закарпатті в автобусі із дипломатичними номерами працівники Служби безпеки України виявили велику партію цигарок. Про це повідомили у прес-службі СБУ у четвер, 20 квітня.

На посту "Лужанка" під час спільного митного огляду мікроавтобуса з дипломатичними номерами консульства однієї із країн Азії правоохоронці виявили приблизно 10 тисяч пачок цигарок з акцизними марками.

Зазначається, що водій автотранспорту намагався перемістити тютюнові вироби під виглядом дипломатичної пошти та пред’явив дипломатичний паспорт.

У відомстві повідомили, що попередня оціночна вартість контрабанди становить приблизно 200 тисяч гривень. Тривають спільні перевірочні заходи.

Нагадаємо, 21 травня 2016 року посольство України впіймали на контрабанді цигарок на 650 тис. грн. Згодом голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль повідомив, що мікроавтобус «Фольксваген-Транспортер» із дипломатичними номерами, який на Закарпатті затримали через контрабанду цигарок, належить Посольству України в Словаччині, а водій мікроавтобуса є чоловіком першого секретаря посольства України в Словаччині. Пізніше у МЗС прокоментували інцидент із затриманим на контрабанді автомобілем українського посольства.

схожі новини