Новини 15:43

У Єгипті заявили про ліквідацію трьох ватажків ІДІЛ на Синайському півострові

Армія країни завдала авіаударів по позиціях бойовиків "Ансар Бейт аль-Макдіс".

Армія Єгипту завдала авіаудару по позиціях терористичної організації "Ісламська держава" на Синайському півострові, у результаті чого загинули 19 бойовиків, у тому числі три ватажка ІДІЛ. Про це повідомляє Reuters з посиланням на єгипетських військових.

Повідомляється,  авіаудари були нанесені по позиціях бойовиків "Ансар Бейт аль-Макдіс", які в 2014 році присягнули на вірність "Ісламській державі" і контролюють частину територій Синайського півострова. Військові не назвали імена ліквідованих ватажків, проте зазначили, що один з них був найвідомішим членом угруповання, другий очолював "комітет за законами шаріату", а третій був "чиновником, який завідував допитами".

У той же час повідомляється, що від "Ісламської держави" поки не було безпосередніх коментарів по повітряним ударам.

Раніше у Мосулі, поліція Іраку ліквідувала одного з ватажків терористичного угрупування "Ісламська держава" Абу-Хаджара на прізвисько "російський".

В результаті авіаударів армії Єгипту по позиціях терористичної організації "Ісламська держава" на Синайському півострові загинули 19 бойовиків, у тому числі три ватажка ІДІЛ, передає Reuters з посиланням на єгипетських військових. Повідомляється, що армія Єгипту завдала авіаудари по позиціях бойовиків "Ансар Бейт аль-Макдіс", які в 2014 році присягнули на вірність "Ісламській державі" і контролюють частину територій Синайського півострова. Військові не назвали імена ліквідованих ватажків, проте зазначили, що один з них був найвідомішим членом угруповання, другий очолював "комітет за законами шаріату", а третій був "чиновником, який завідував допитами". У той же час повідомляється, що від "Ісламської держави" поки не було безпосередніх коментарів по повітряним ударам.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/egipet-zayavil-likvidatsii-treh-glavarey-1492690524.html