Новини 2017-04-22 19:26

Суд арештував екс-заступника Одеського нафтопереробного заводу із заставою 15 млн грн

За даними Генпрокуратури, внаслідок незаконних дій фігуранта справи до державного бюджету не надійшло понад 2 млрд грн податків.

В Одесі Приморський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави розміром 15 млн грн колишньому заступнику ПАТ «Одеський НПЗ» та одному з фігурантів махінацій із нафтопродуктами. Про це повідомила прес-секретар Генеральної прокуратури України Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook у суботу, 22 квітня.

За її словами, цей фігурант схеми відповідав за організацію фіктивного вивезення нафтопродуктів через завод. 

«Під його керівництвом на Одеському нафтопереробному заводі оформлено фіктивний вивіз у порядку реекспорту через підприємство понад 700 тисяч тонн світлих нафтопродуктів, які фактично реалізовали через підконтрольні фіктивні підприємствами на території України без сплати митних платежів», - написала Сарган.

Повідомляється, що внаслідок незаконних дій до державного бюджету не надійшло понад 2 млрд грн податків.

Як повідомила прес-секрерат ГПУ, досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ГУ НП в Одеській області.

Нагадаємо, напередодні, 21 квітня, на підставі ухвали суду у Борисполі працівники прокуратури затримали одного із колишніх заступників Генерального директора ПАТ «Одеський НПЗ». Екс-посадовця підозрюють у організації фіктивного вивезення нафтопродуктів.

Зазначимо, що правоохоронці вже повідомили про підозру у злочинних махінаціях з нафтопродуктами одному з координаторів вказаних схем, трьом посадовцям Одеської митниці та двом представникам підприємства. Внаслідок їхніх дій із використанням підроблених документів та фіктивних фірм при реалізації 800 тис. тонн нафтопродуктів до бюджету не надійшло 1,2 млрд грн обов’язкових платежів.

 

схожі новини