Новини 2017-04-24 15:00

НАБУ передало для узгодження в САП остаточну підозру Охендовському

Голова ЦВК підозрюється в отриманні хабарів із "чорної каси" Партії регіонів.

Національне антикорупційне бюро України передало для узгодження в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру остаточну підозру голові Центральної виборчої комісії Михайлу Охендовському. Про це на брифінгу повідомив директор НАБУ Артем Ситник.

"Сьогодні ми передали остаточну підозру голові ЦВК в Антикорупційну прокуратуру і готові передати колегам з прокуратури всі докази, які зібрані у цій справі для того, щоб було узгоджено остаточну підозру", - сказав Ситник.

Як повідомлялося, 13 грудня 2016 року голові ЦВК Михайлові Охендовському повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Загальна сума хабарів, інкримінованих детективами підозрюваному, склала понад 160 тис доларів. Детективи НАБУ встановили, що голова ЦВК упродовж 2012 року здійснив шість закордонних відряджень, пов’язаних зі своєю професійною діяльністю на чолі Центрвиборчкому, які, за версією слідства, профінансовано коштами Партії Регіонів. Свідчення про це містять докази, долучені до так званої «справи чорної бухгалтерії» Партії Регіонів — кримінального провадження, розпочатого детективами Бюро в травні 2016 року на підставі заяви екс-першого заступника Служби безпеки України Віктора Трепака.

схожі новини