Новини 2017-04-25 11:28

Директор ДБР має бути обраний до липня – Кабмін

Про це йдеться в плані пріоритетних дій уряду на 2017 рік.

Директор Державного бюро розслідувань повинен бути обраний у другому кварталі 2017 року. Про це йдеться в плані пріоритетних дій уряду на 2017 рік.

Згідно з розпорядженням №275 від 3 квітня, опублікованому на сайті уряду в другій половині квітня, план передбачає внесення подання прем'єр-міністра України президенту про призначення директора Держбюро розслідувань.

План також передбачає, що в четвертому кварталі 2017 року Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів має почати виконання функцій з виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, створення організаційно-правових передумов для управління арештованим майном.

Відомство має у другому-четвертому кварталі забезпечити формування Єдиного державного реєстру активів, на які накладено арешт в кримінальному провадженні.

Нацагентство має визначити архітектуру Реєстру, логістику його наповнення з інших джерел інформації розробити та прийняти підзаконні нормативно-правові акти з питань функціонування та взаємодії органів державної влади.

Нагадаємо, закон про новий правоохоронний орган – Державне бюро розслідувань, яке має стати одним із ключових у реформованій системі слідчих органів разом із НАБУ та Нацполіцією – Верховна Рада ухвалила у листопаді 2015 року. За рік розбудова ДБР загальмувалася. Раніше прогнозувалося, що обрання директора ДБР відбудеться приблизно в лютому 2017 року.