Новини 2017-04-26 10:40

Бійці АТО під час снайперської дуелі знищили російського найманця - ІО

Перестрілка між групою російських снайперів і снайперської парою одного з підрозділів ЗСУ тривала протягом півтори доби.

У районі Бахмутськой траси під час снайперської дуелі між групою російських снайперів і снайперської парою одного з підрозділів ЗСУ, що тривала півтори доби, вбито найманця Шарифуллина Рафаеля Зуфаровича з Ульяновська. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«У районі Бахмутськой траси, висоти 195,3, в результаті снайперської дуелі знищений снайпер з числа російських найманців Шарифуллин Рафаель Зуфарович (прибув з м. Ульяновськ, РФ). Снайперська дуель між групою російських снайперів і снайперської парою одного з підрозділів ЗСУ тривала протягом півтори доби», – написав він у Facebook.

Крім того, за словами Тимчука, у моргах Луганська підготовлено до відправки до РФ «вантаж 200» – сім трупів російських військовослужбовців і найманців, загиблих за минулі п'ять діб.

Як повідомлялося, а добу 25 квітня ситуація у зоні АТО різко загострилася, російсько-терористичні війська 65 разів обстріляли позиції українських військових. Троє українських військових загинули, четверо отримали поранення.