Новини 2017-04-27 10:39

У ДПСУ розповіли подробиці перевезення так званого «гумконвою» Росії

Зазначається, що автомобіль з медикаментами був заповнений лише на 10%.

Так званий «64-й гумконвой» Росії, у четвер, 27 квітня, російська сторона здійснила в односторонньому порядку та з грубими порушеннями норм міжнародного та вітчизняного законодавства, повідомили у Державній прикордонній службі України

Зазначається, що з 6.50 до 7.40 ранку через російські пункти пропуску «Донецьк» та «Матвєєв Курган» на в’їзд в Україну всього прослідувало дві колони т. з. «гумконвою» у складі 41 автомобіля.

«Українська міжвідомча група здійснила лише візуальне спостереження без виконання контрольних функцій», - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що особливістю даного вантажу є невідповідність кількості вантажівок, заявлених в попередній ноті Росії.

Окрім того, автомобіль з медикаментами був заповнений лише на 10%.

Нагадаємо, 23 березня Росія з грубим порушенням законодавства відправила на Донбас 63-й "гумконвой". Тоді в Україну заїхали дві колони "гуманітарки" у складі 40 автомобілів, які були завантажені трохи більш як половину.

Як повідомлялося, у РНБО підкреслили, що неодноразово фіксувалася активізація бойовиків та збільшення кількості обстрілів сил АТО одразу після отримання вмісту російських вантажівок. Крім того, президент України Петро Порошенко зазначав, що у "гумконвоях" РФ на Донбас завозять пальне та зброю для терористів.

схожі новини