Новини 2017-05-02 21:31

Прокуратура відкрила провадження через $400 тис., які син екс-чиновника хотів вивезти за кордон

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Прокуратура Закарпатської області розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем службових осіб МП Солотвино Закарпатської митниці ДФС. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у Facebook.

"Попередньо встановлено, що митники МП "Солотвино", зловживаючи своїм службовим становищем, не здійснили належним чином митне оформлення автомобілю "Maserati", який рухався з України в Румунію у напрямку "виїзд". Внаслідок таких незаконних дій працівників митниці на територію Румунії без належного митного декларування було провезено близько 400 тис. доларів готівкою", - розповіла Сарган.

"Румунські поліцейські виявили заховані під запасним колесом 400 тисяч доларів. Внаслідок таких протиправних дій митників охоронюваним законом державним інтересам спричинено тяжкі наслідки. Наразі тривають першочергові слідчі дії", - написала вона.

Нагадаємо, голова Закарпатської обласної держадміністрації Геннадій Москаль повідомив, що в понеділок, 1 травня, поліція Румунії на кордоні затримала сина колишнього голови районної держадмістрації на Закарпатті при спробі незаконно вивезти за кордон $400 тисяч готівкою.

схожі новини