Новини 2017-05-11 10:00

Український політв'язень Панов знепритомнів у ростовському суді після оголошення голодування

ЗМІ повідомляють, що здоров'я Артура Панова різко погіршилоя.

У Росії різко погіршився стан незаконно ув’язненого українця Артура Панова після того, як він оголосив голодування. Про це повідомляє сайт "Кавказский узел"

Зазначається, що під час чергового засідання Північно-Кавказького військового суду в Ростові-на-Дону 10 травня Панов знепритомнів і впав на підлогу. Це сталося саме тоді, коли до зали входили судді. Українцю викликати «швидку». При цьому  засідання судді переносити не стали.

"На засіданні Панов був блідий, прикладав до чола пластикову пляшку з водою і обмахувався паперами", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Артур Панов 3 травня оголосив сухе голодування з вимогою екстрадиції його в Україну протягом двох тижнів. На засіданні 4 травня він заявив про погіршення стану здоров'я і попросив суд обмежитися допитом одного свідка.

Артура Панова затримали на початку грудня 2015 року в Ростовській області, після того як під виглядом біженця перетнув українсько-російський кордон. Його підозрюють у намірі здійснити теракт на території Росії. 14 лютого в Північно-Кавказькому військовому окружному суді міста Ростов-на-Дону почався судовий процес у справі Панова, разом з ним на лаві підсудних також опинився і ростовський студент, якому інкримінують сприяння у нібито злочинній діяльності українця. На момент затримання український політв'язень ще був неповнолітнім.

схожі новини