Новини 12:47

У Дніпрі відкрили Алею пам’яті загиблих бійців АТО

Вшанувати загиблих під час Революції Гідності та війни на сході України зібралися тисячі дніпрян.

У Дніпрі у п'ятницю, 12 травня, відкрили  Алею пам’яті загиблих бійців антитерористичної операції, реалізовану виключно коштом меценатів, повідомили у прес-службі Дніпропетровської обласної державної адміністрації. 

Зазначається, що під час відкриття Алеї пам’яті в небо випустили сотні білих кульок, під супровід оркестру колони військових пройшли урочистим маршем біля стел зі світлинами полеглих. 

«Алея пам’яті у Дніпрі – наймасштабніший в Україні меморіальний комплекс з вшанування Героїв АТО та Революції Гідності. Це - символ спротиву українського народу та його незламного духу», - зазначив голова ОДА Валентин Резніченко.

Повідомляється, що ветерани АТО та родичі загиблих власноруч висадили 180 туй навколо величезних скляних стел, які підсвічуються вночі.

Крім портретів бійців на стелах - світлини з передової, відзняті українськими військовими фотокореспондентами, зокрема, й відомим фотографом Дмитром Муравським. Завдяки підсвітці фотографії набувають надзвичайної реалістичності.

Як повідомлялося, 24 січня стало відомо, що у центрі Києва виділили землю під музей Революції Гідності, який планують звести на Алеї Героїв Небесної Сотні.

У січні 2016 року в Україні зареєстрували Музей Майдану - Меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні - Музею Революції Гідності, присвячений масовим протестам на Майдані Незалежності в центрі Києва взимку 2013-2014 рр.

схожі новини