Новини 20:52

Порошенко попросив спікера парламенту Мальти про сприяння у визнанні Голодомору геноцидом

Президент подякував за незмінну підтримку Мальтою суверенітету і територіальної цілісності України.

Президент України Петро Порошенко на зустрічі зі спікером палати представників парламенту Мальти Анджело Фарруджа попросив його сприяти визнанню мальтійським парламентом Голодомору в Україні 1932-1933 років актом геноциду українського народу. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з повідомленням, співрозмовники відзначили високий рівень двосторонніх українсько-мальтійських відносин. Зокрема, президент України подякував за незмінну підтримку Мальтою суверенітету і територіальної цілісності нашої держави, а також європейських прагнень українського народу.

«Петро Порошенко та Анджело Фарруджа дійшли згоди щодо необхідності активізації контактів між Україною та Мальтою на міжпарламентському рівні, чому сприятиме нещодавно створена у мальтійському парламенті група дружби з Україною. Глава Української держави звернувся до Спікера Палати представників парламенту Мальти з проханням сприяти визнанню мальтійським парламентом Голодомору в Україні 1932-1933 років актом геноциду українського народу», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що сторони привітали ратифікацію Верховною радою України Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Мальта про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав закон про уникнення подвійного оподаткування з Мальтою. Крім того, під час державного візиту президента Порошенка на Мальту між двома країнами були підписані угоди про співпрацю в сферах дипломатії, спорту та освіти.

схожі новини