Новини 2017-05-21 14:32

На Полтавщині прокуратура ініціювала перевірку колонії, з якої втік екс-працівник СБУ

Дмитро Нерченко відбував покарання за розбій, незаконне заволодіння транспортним засобом та втечу з місць позбавлення волі.

У Полтаві місцева прокуратура ініціювала службову перевірку в «Крюківська виправна колонія № 29», з якої втік засуджений - колишній працівник Служби безпеки України, повідомили у прес-службі відомства у неділю, 21 травня. 

Зазначається, що прокуратура звернулася до Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з ініціативою про проведення службової перевірки стосовно працівників колонії.

«Засуджений 1980 року народження, житель Сімферополя, колишній співробітник СБУ. Відбував покарання за розбій, незаконне заволодіння транспортним засобом та незакінчений замах на  втечу з місць позбавлення волі в Чернігівській області, у Менській виправній колонії № 91. До Крюківської колонії переведений рішенням Апеляційної комісії ДПтС України від 15 вересня 2016 року. Втечу здійснив 19 травня, не з’явившись на молочно-тваринній фермі, де працював», - йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, вживаються оперативно-розшукові заходи, направлені на встановлення місцеперебування та затримання втікача. Стан розшуку перебуває на контролі прокуратури області.

Відомості про зазначений факт внесені до ЄРДР за ч. 2 ст. 393 КК України (втеча з місця позбавлення волі, вчинена особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі).   

Нагадаємо, в Полтаві, з Крюківської виправної колонії втік в'язень Дмитро Нерченко, в місті оголосили план «Перехоплення».

Як повідомлялося, в Житомирській області СБУ викрила на систематичних хабарах заступника начальника виправної колонії.