Новини 13:57

Українські нацгвардійці здобули перемогу на Кубку світу серед військових снайперів

Участь у змаганнях взяли 66 команд з 18 країн світу.

У Будапешті (Угорщина) пройшов Кубок світу військових та поліцейських снайперів, де українська команда виборола перемогу в індивідуальних і групових перегонах. Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ у понеділок, 22 травня.

Зазначається, що участь у змаганнях взяли поліцейські і військові команди з Угорщини, Бельгії, Білорусі, Китаю, Чехії, Росії, Латвії, Фінляндії, Німеччини та багатьох інших, загалом – 66 команд з 18 країн.

"Змагалися в індивідуальних і групових турнірах. Мали влучити у цілі, розташовані на відстані від 15 до 900 метрів. Більшість вправ виконувалися в нестандартних положеннях у різних обставинах, на кількох полігонах. Снайпери вправлялися і в стрільбі з техніки (танк, БТР, вантажівка тощо, і – з багатоповерхівок. До програми входили й нічні стрільби. За турнір кожен учасник виконав близько 30 вправ", -йдеться у повідомленні прес-служби МВС.

У відомстві додали, що цей чемпіонат орієнтований саме на військових і поліцейських, для яких практика виконання стрільб у складних незвичайних обставинах і з непередбачуваними умовами – можливість покращення професійної компетентності, фізичної підготовленості й стресостійкості.