Новини 2017-05-22 18:16

Україна почне експортувати яловичину в Китай

У минулому році товарообіг між Україною та КНР тільки в аграрній сфері склав понад 1 мільярд доларів.

Україна отримала дозвіл на експорт замороженої яловичини в Китайську Народну Республіку. Про це повідомляє прес-центр Держслужби з питань медичної безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Згідно з інформацією, сторони підписали Протокол інспекційних, карантинних і ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України в Китай.

"Китай для нас є одним з найбільших торгових партнерів, і Україна надзвичайно зацікавлена ​​в цьому ринку. Ми маємо великий потенціал щодо забезпечення Китаю якісної, безпечної і натуральною продукцією", - сказав перший заступник міністра аграрної політики Максим Мартинюк.

За словами заступника міністра аграрної політики Ольги Трофімцевої, в минулому році товарообіг між Україною та КНР тільки в аграрній сфері склав понад 1 мільярд доларів.

"Розширення номенклатури українського аграрного експорту до китайського ринку залишається пріоритетом для нас. Тому відкриття цього ринку для нашої яловичини дає нові можливості для українських експортерів" - наголосила вона.

Як повідомлялося, Євросоюз в цілому, окрім окремих регіонів, зняв з України заборону на експорт птиці

схожі новини