Новини 2017-06-01 11:56

Джо Байден вирішив створити комітет для можливості балотуватись в президенти США

Колишній віце-президент США разом з іншими демократами може кинути виклик Трампу.

Колишній віце-президент США Джо Байден оголосить в четвер, 1 червня, про створення комітету політичних дій, пише газета The New York Times.

Видання зазначає, що установа подібного комітету під назвою "Американські можливості" може побічно свідчити про те, що Байден розглядає можливість участь в президентських виборах в 2020 році.

Інше видання The Washington Post також зазначає, що метою стануть президентські вибори 2020 року, на яких демократи кинуть виклик Трампу. 

Раніше 74-річний колишній віце-президент США заявляв, що він схиляється до того, щоб не балотуватися на посаду глави держави в 2020 році, але при цьому не виключав повністю можливість своєї участі у виборах.

Комітети політичних дій - це вид організацій в США, які займаються збором приватних пожертвувань і потім виділяють гроші на виборчу кампанію будь-якого кандидата на політичні посади.

Як повідомлялося, кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп став 45-м президентом США, набравши 279 голосів із 270 необхідних.

Головний опонент Трампа, представниця від демократів Хілларі Клінтон (яка набрала 215 голосів), зателефонувала йому й визнала свою поразку.

Європейські політики, коментуючи перемогу Трампа, не приховують своєї розгубленості.

схожі новини