Новини 2017-06-02 08:01

Для українців піднялася вартість британської візи

Додатковий збір запроваджується в зв'язку з наймом МВС внутрішнього підрядника компанії Sitel UK, яка буде надавати послуги довідкової служби.

Українцям, які хочуть отримати британську візу відтепер доведеться сплачувати збір в розмірі 5,48 фунтів стерлінгів (близько 185 гривень) при зверненні в службу клієнтської підтримки через електронну пошту. Про це повідомляє BBC..

Додатковий збір запроваджується в зв'язку з наймом міністерством внутрішніх справ внутрішнього підрядника компанії Sitel UK. Вона буде надавати послуги довідкової служби.

Новий збір повинен полегшити навантаження на британських платників податків, оскільки послуги служби клієнтської підтримки коштували уряду значних сум.

Вартість британської візи варіюється від 89 фунтів стерлінгів (майже 3 тис. грн) за піврічну туристичну візу в 3250 фунтів стерлінгів (майже 110 тис. грн) за візу, яка видається при переїзді річного несамостійного родича в Британію.

Нагадаємо, 1 червня, набула чинності Угода про взаємні поїздки громадян України та Турецької Республіки за внутрішніми паспортами (ID-картками).

схожі новини