Новини 21:55

На Одещині суд заарештував горілчаний завод росіянина, якого підозрюють у співпраці з "ДНР"

Романов нібито мав намір продати завод, щоб інвестувати отримані гроші в економіку окупованих територій.

Приморський районний суд Одеси наклав арешт на лікеро-горілчаний завод ТОВ «Романов» в Малодолинському Одеської області. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

"Підприємство, яке було створено в 2001 році, але не запустилося, хоча планувалося ще рік тому, заарештували в рамках кримінального провадження, відкритого відносно його власника – громадянина Росії, жителям Магадана Валерія Романова», - пише видання «Думська»..

«СБУ вважає, що він пов'язаний з терористичною організацією «ДНР» і фінансує її. Більш того, за даними спецслужби, Романов нібито має намір продати свій завод в Малодолинському, щоб інвестувати отримані від його реалізації гроші в економіку окупованих територій», - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що на сайтах безкоштовних оголошень інформація про продаж лікеро-горілчаного заводу з'явилася в травні цього року. Романов хотів за нього 4 мільйони доларів США.

Нагадаємо, у квітні СБУ викрила в Києві потужний канал фінансування терористів. Правоохоронці вилучили $1 млн 622 тис., 3 млн 145 тис. грн, €258 тис., 55 тисяч російських рублів та 40 грамів золота у злитках.

схожі новини